Renowacja i regeneracja reflektorów w pojazdach

Renowacja reflektorów

Na bezpieczeństwo jazdy samochodem wpływa wiele czynników, a jednym z nich jest odpowiednia widoczność na drodze. Do wielu wypadków dochodzi po zmroku, kiedy jest ona ograniczona, a przyczyną takiego stanu rzeczy bywają nierzadko zmatowiałe i pożółknięte reflektory. Po kilku latach użytkowania auta tracą one swoje parametry, co nie jest oczywiście niczym niezwykłym, a naturalnym stanem rzeczy wynikającym z eksploatowania pojazdu.

Często kierowcy chcąc pozbyć się problemu montują coraz mocniejsze żarówki, ale jest to rozwiązanie krótkotrwałe, a do tego negatywnie wpływające na stan lamp samochodowych. Zbyt mocne żarówki przyspieszają tylko zużywanie się reflektorów i sprawiają, że matowieniu ulegają zarówno klosze od wewnątrz, jak i odbłyśniki. Ze względu na fakt, że matowe, porysowane i zżółknięte reflektory mogą ograniczać widoczność na drodze, warto zadbać o regenerację kloszy. Ma to duże znacznie zwłaszcza w sezonie jesienno – zimowym, kiedy zmrok zapada znacznie szybciej. Koszt oferowanych przez nas usług jest niewielki, a może znacząco zmniejszyć ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji na drodze.

 

Dlaczego warto?

Oferujemy profesjonalną regenerację reflektorów, która polega na polerowaniu kloszy od zewnątrz. Podczas wykonywania usługi nie demontujemy lamp samochodowych, co znacznie przyspiesza cały proces renowacji. Do usuwania uszkodzeń powstałych na powierzchni klosza wykorzystujemy sprawdzone narzędzia ścierno-polerujące, które jednocześnie zapobiegają przegrzaniu reflektora. Doświadczenie naszych pracowników to najlepsza gwarancja, że usługa zostanie wykonana rzetelnie, a efekt końcowy znacznie poprawi parametry reflektorów. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje fakt, że reflektory po wykonanej u nas regeneracji prezentują się wizualnie znacznie korzystniej. Korzystając z naszych usług Klienci mogą więc nie tylko zwiększyć bezpieczeństwo podróżowania samochodem, ale również poprawić wygląd lamp, co niewątpliwie wpływa na prezencję całego auta.

Regeneracja reflektorów – taniej niż wymiana

Koszt regeneracji reflektorów w naszej firmie to tylko 70zł od sztuki. Biorąc pod uwagę fakt, że taka usługa może znacznie poprawić parametry reflektorów i wpływa na lepszą widoczność po zmroku, z pewnością warto się na nią zdecydować. Niektórzy kierowcy po kilkukrotnej wymianie żarówek na mocniejsze – co pogarsza stan lamp, a zwłaszcza odbłyśników – decydują się na kupno nowych reflektorów. Zależnie od modelu samochodu, taki nabytek oznaczać może całkiem spory wydatek, a problem po jakimś czasie prawdopodobnie powróci. Regeneracja reflektorów wiąże się ze znacznie mniejszymi kosztami.

 

Jak przebiega renowacja reflektorów?

Pierwszy etap regeneracji reflektorów polega na usunięciu uszkodzeń z zewnętrznej powierzchni klosza za pomocą odpowiednich narzędzi. Następnie lampa jest polerowana i dodatkowo zabezpieczana przed szkodliwym działaniem promieni UV. Podczas pracy wykorzystujemy specjalne preparaty, które pozwalają osiągnąć niezwykły efekt końcowy. Krótki czas trwania całej usługi oraz znaczna poprawa parametrów i wyglądu lampy to gwarancja zadowolenia Klientów. Oryginalny reflektor wygląda jak nowy bez konieczności jego wymiany czy montowania niższej jakości zamienników.

W jakich autach można dokonać regeneracji reflektorów?

Nasza oferta renowacji reflektorów skierowana jest do właścicieli samochodów o różnych gabarytach. Zajmujemy się regeneracją lamp w autach osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także w autobusach i pojazdach komunikacji zbiorowej. Jeśli chcą Państwo zwiększyć bezpieczeństwo wycieczek prywatnym autem, a także zadbać o swoich pracowników, którzy często podróżują nocą, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy usługę na najwyższym poziomie, skuteczną regenerację reflektorów i efekt końcowy, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.